Horoskop na dnes

Vtipy a vtipi, online hry, horoskop, vtipne videa a tapety
Horoskop alebo kozmogram je diagram rozmiestnenia nebeských telies v urcitom case, najcastejšie v case narodenia jedinca. Ide o obrazovú schému, v ktorej sú zakreselné pozície Slnka, Mesiaca, planét a niektorých dalších prvkov v 12 znameniach zverokruhu a dvanástich domoch, v konkrétnom case a mieste (dátum narodenia, miesto narodenia). Iné národné horoskopy ako napríklad Cínsky horoskop sú v urcitých aspektoch odlišné. Horoskopy slúžia na urcenie charakteru osoby alebo na predpoved jej budúcnosti. Systém 12 domov sa používal už v starovekej Indii okolo roku 3000 pred Kristom.
Horoskop Vodnar
Horoskop Blizenci
Horoskop Vahy
Horoskop Ryby
Horoskop Rak
Horoskop Skorpion
Horoskop Baran
Horoskop Lev
Horoskop Strelec
Horoskop Byk
Horoskop Panna
Horoskop Kozorozec
Vodnár
21. 1. - 19. 2.
Blíženci
22. 5. - 21. 6.
Váhy
24. 9. - 23. 10.
Ryby
20. 2. - 20. 3.
Rak
22. 6. - 22. 7.
Škorpión
24. 10. - 22. 11.
Baran
21. 3. - 20. 4.
Lev
23. 7. - 23. 8.
Strelec
23. 11. - 21. 12.
Býk
21. 4. - 21. 5.
Panna
23. 7. - 23. 8.
Kozorožec
22. 12. - 20. 1.

Vtipy s ocami, horoskop a sms
:::Domov::: :::Vtipy::: :::Online hry::: :::Tapety::: :::SMS::: :::Horoskop::: :::Videa::: :::Kontakt:::Co je to horoskop?

Horoskop na dnes:


Baran

Patri medzi ohnivé znamenia, je pod vplyvom Marsu. Lahko sa rozhnevá ale tiež sa lahko ukludní. Barani sú známi tým že vedia povedat pravú vec v pravej chvíli (vravia to co si myslia). Sú ucenliví a majú výbornú pamat z coho vedia tažit. Barani obvykle majú cit pre hudbu a radi sa bavia. V spolocnosti sú oblúbení, obcas može byt prekážkou ich priamorekost. Barani bývajú schopnými umelcami, právnikmi a mávajú aj literárne nadanie. Harmóniu Barani nachádzajú s partnermi narodenými v znamení Strelca, Leva, Váhmi alebo Blížencami.

Štastné císla:
1, 5, 7, 13, 25, 65, 47, 325
Priaznivé dni: utorok, sobota, nedela
______________________________________________________________________________________

Býk

Dominantným rysom tohto znamenia je energia a sila. Prebytok sily má za následok tvrdohlavu a neústupnú povahu. Býk vdaka daru praktického uvažovania dokáže uspet vo všetkých mechanických oboroch - napríklad ako inžinieri, archytekti a projektanti. Bývajú z nich tiež dobrí úctovníci s mimoriadnym citom pre peniaze. Akonáhle vyjde najavo ich doverihodnost a charakter, može im to priniest vysoké postavenie v penažných kruhoch. Ideálnymi partnermi býkov sú Škorpióni pretože sa ich povahy vzájomne doplnajú. Porozumiet býkom tiež môže Panna.

Štastné císla:
4, 6, 7, 8, 22, 49, 175, 1225
Priaznivé dni: piatok
______________________________________________________________________________________

Blíženci

Znakom blížencov je podvojná povaha. Prípadné rozdelenie osobnosti je síce vzácne ale v protikladoch je mysel Blížencov ako doma. Dá sa u nich pozorovat zaujímavé chovanie - vzplanú a hned ochladnú aby mohli zasa vzplanút. Nicia tým hlavne seba co si casto neuvadomujú. Ak sa vyskytnú problémy môže klud rázom vystriedat nedôvera. Nie raz sa z nich stávajú skeptici a pesimisti. Blíženci by si mali najviac strážit to coho dosiahli. V podnikaní majú blíženci široké pole pôsobnosti. Sú to dobrí organizátori, obchodníci a najradšej sa motajú v špekuláciach. Úspešní sú v oboroch v ktorých treba držat krok s novinkami. Ako partnery sa k sebe hodia Blíženci s Váhami alebo s Vodnárom. Výhodnou kombináciou je spojenie Blížencov so Strelcom.

Štastné císla
: 3, 8, 12, 13, 23, 64, 260, 2080
Priaznivé dni: utorok
______________________________________________________________________________________

Rak

Tomuto vodnému znameniu vládne Mesiac. Vdaka Mesiacu má Rak premenlivú povahu. O Rakoch panuje predstava ako o domácom znamení milujúcom teplo domova. Práve Rak však býva vynikajúcim spolocníkom na cestách. Vdaka ich vlastnosti - nadchnút sa pre vec -  bývajú velmi úspešnými osobnostami. Mali by sa však naucit zmýšlat  s nadhladom.. Z Rakov bývajú schopní vedci, historici a ucitelia. Vdaka ich citlivosti majú blízko aj k umeniu - hudba, literatúra. V podnikani sú úspešní ak sa venujú remeslu pretože majú mimoriadny cit pre kvalitu. Mali by sa však naucit sútaživosti inác ostanú pozadu. Pre manželský život sa zda byt najvhodnejší partner Kozoroh, hodia sa však k nemu i Ryby, Škorpión a Váhy.

Štastné císla
: 2, 5, 9, 12, 48, 81, 369, 3321
Priaznivé dni: pondelok, štvrtok, piatok
______________________________________________________________________________________

Lev

Lev je považovaný za krála zvierat. Levi maju tendenciu klást dôraz na vlastné Ja a chovat sa ako král v pozitývnom zmysle slova teda majú sebaistotu, sebavadomie a výraznú osobnost. Ak však Lev prepadne vlastným nedostatkom - panovacnost a pyšnost - následky sú katastrofálne. Levi maju radi ked sa na nich upierajú zraky okolia, zatial co oni stoja v strede alebo v cele. Pokial sa Lev obcas stiahne do pozadia je to preto aby nabral silu a ešte viacej zažiaril. Lev si rozhodne neda hovorit do života. Riadi a plánuje si ho sám. Casto dobrá nálada a vodcovské schopnosti z nich robia vedúcich pracovníkov, majitelov reštaurácií a právnikov. Najviac sa hodí k Baranovi ale štastie nájde aj v nárucí Panny alebo Raka.

Štastné císla:
1, 3, 6, 9, 36, 93, 111, 6661
Priaznivé dni: streda, štvrtok, nedela
______________________________________________________________________________________

Panna

Ludia narodení v tomto znamení sú mimoriadne zvedaví, dívajú sa na život z hladiska rozumu. Poriadok a harmonia sú podstatnou zložkou ich myslenia. Informácie hladajú tak dlho, pokial o danej veci nevedia všetko co potrebujú. Casto si však život komplikujú. Pri hladaní informácií by sa mali skutocne sústredit len na tie podstatné. Casto upozornujú na chyby iných a však zabúdajú že aj oni nie sú dokonalými bytostami. V zásade sú však Panny tolerantné. Tiež sú mimoriadne citlivé k utrpeniu druhých. Panny nachádzajú úspech všade tam, kde je potreba správneho úsudku - právnici, ucitelia, architekti. Najlepši partner k Panne je Panna samotná. Dalej sú vhodné Ryby prípadne Býk alebo Kozorožec.

Štastné císla:
3, 4, 8, 10, 33, 64, 260, 2080
Priaznivé dni: pondelok, utorok, streda, štvrtok
______________________________________________________________________________________

Váhy

Váhy sú znamením spravodlivosti a harmónie. Váhy vedia mimoriadne vycítit podvod a neúprimnost. Týchto jedincov je tažké oklamat. Váhy majú dar vcítenia sa a porozumenia k druhým. Dokážu dat nádej ludom - chronickým smoliarom ktorých by si iní ani nevšimli. Podporujú dobro a priatelstvo aj cez riziko zachádzania do krajností. Ak treba vyriešit spor, Váhy nikdy dlho nerozmýšlajú a hned sa ponáhlajú všetko urovnat a priniest mier. Váhy nachádzajú uplatnenie v charitatívnych cinnostiach, bývajú talentovanými diplomatmi a vyjednávacmi. Pozor na ich hrácsku vášen a simpatie k hazardu. Vhodný partner pre Váhy sú Baran a Lev. Nedoporucuje sa spojenie s Rybami.

Štastné císla:
7, 8, 10, 27, 49, 175, 1225
Priaznivé dni: streda, piatok
______________________________________________________________________________________

Škorpión

Pripomína znamenie Raka s istými odlišnostami. Nosí so sebou zbran co sa odráža aj v jeho povahe. Škorpióny sú tiché povahy, držia sa stranou a sledujú dianie okolo seba. Avšak pozor na nich, ked sa vzburcujú k cinnosti, idú jednoznacne s istou dávkou agresivity za svojím cielom. Situácia zvycajne dopadne v ich prospech. Dokážu sa postavit za svoj celok a okolnosti dopadajú pre kolektív dobre. Títo ludia sú potom velmi vážení. Škorpióny si ale vystacia aj samy so sebou. Vyznacujú sa chutou pre boj no casto v sebe skrývajú chlad a trpezlivost co môže len prispiet k ich vítazstvu. K úspechu prídu na vedúcich miestach - riaditelia, právnici, manažéri. Rak a Ryby sú vhodnými partnermi, najlepší je Býk potom Lev alebo Panna.

Štastné císla:
5, 7, 9, 11, 23, 25, 47, 65, 325
Priaznivé dni: štvrtok, piatok
______________________________________________________________________________________

Strelec

Strelci sú rodení pracanti. Iný by špekuloval ale Strelec si všetko odrobi a ak je v ceste nejaký problém, zdvojnásobí svoj výkon a dovedie všetko do konca. Strelec nerezignuje ani ked sa nieco nepodarí, jeho zapálenie k veci je až neuveritelné. Dokážu nadchnút a strhnút na svoju stranu i okolie. Bohužial veci niekedy privádzajú až do extrémov co vedie k neúspechu z ktorého potom obvinujú okolie. Ich pracovitost potom vyjde na zmar lebo co zacnú to nedokoncia. Chce to len trpezlivost. Vdaka tomu že majú radi poriadok a schopnost myslet progresívne si v zamestnaní vedú dobre. Uplatnujú sa v oblasti cestovania ci plánovania. Dobre sa cítia i v mechanických a vedeckých oboroch. Dobre spojenie je Strelec so Strelcom alebo s Bližencom.

Štastné císla:
4, 5, 9, 14, 16, 34, 37, 136
Priaznivé dni: štvrtok, piatok, sobota, nedela
______________________________________________________________________________________

Kozorožec

Kozorožci majú bystrý rozum a výrazné duševné vlastnosti avšak na zaciatku svojho rozvoja potrebujú povzbudit. Casto prepadajú pesinizmu, preto je dobré mat mnohostranné záluby a okolo seba rovnako zameraných ludí. Ich túha po úspechu je znacná, niekedy môže v okolí vyvolat až závist. Kozorožec je casto motivovaný k cinnosti peniazmi, no pri tom nie sú lakomi ale šetrní a dokážu sa delit. Šetrnost pramení zo strachu z budúcnosti. V zamestnaní sú schopnými manažérmi, organizátormi, právnikmi ci ucitelmi. Pre partnerstvo treba hladat vztah s Pannou, Býkom alebo Baranom.

Štastné císla:
2, 3, 8, 9, 15, 28, 45, 47
Priaznivé dni: pondelok, utorok, streda
______________________________________________________________________________________

Vodnár

Je plný nadšenia, nezostáva na jednom mieste, pri jednej veci ale chová sa dynamicky. Neraz sú to extrémisti milujúci akciu a vzrušenie. Velmi dobre zvládajú nové pokroky, ci "všeobecné prevraty". Bývajú z nich osobnosti ktoré rýchlo výjdu na scénu alebo rýchlo upadnú. K úspechu priespieva ich sebaistota a hlavne využívanie svojich schopností. Najvacším ich protikladom je lenivost. Mnohokrát kôli nej koncí všetko ešte prv ako to zacalo. Musia sa premôct a íst za svojím cielom. Pracovné uplatnenie nájdu ako biznismeni. Taktiež im sadne povolanie právnika alebo miesto v cele spolocnosti - majú politické nadanie. Vdaka tomu že vedia dobre zvládat pokroky sú z nich vynikajúci priekopníci. Vodnár sa hodí ku všetkým znameniam. Favoriti sú Vahy, Blíženci a Lev.

Štastné císla:
2, 30, 4, 9, 10, 15, 39, 45, 49
Príaznivé dni: štvrtok, piatok, sobota
______________________________________________________________________________________

Ryby

Ryby majú velmi špecifickú povahu. Vynikajú svojím nesobeckým a citlivým prístupom. Nepoznajú agresivitu a špekuláciu. Casto pochybujú o svojich schopnostiach a chýba im sebavadomie. Cez skutocnost že sú to ludia spolahliví, úprimni a dôverihodní, ostatni im vdaka ich vlastnostiam vycítajú chyby aj tie za ktoré nemôžu. Ryby casto spoliehajú na sluby ostatných a neraz naletia. Skutocní priatelia dokážu poznat ich cenné vlastnosti a pozitíva. V zamestaní si Ryby dobre vedú v kolektíve ludí, ktorí dokážu ocenit ich schopnosti a výkon. Hodia sa do vedeckého výskumu. Majú cit pre prírodné veci a prírodu samotnú. Ryba s Rybou vytvorí harmonický vztah. Vhodný partner je aj Škorpión, Rak alebo Panna.

Štastné císla:
2, 4, 11, 16, 24, 32, 34, 136
Príaznivé dni: piatok, sobota, nedela
Kabelky, sperky, recepty